MadeinKlaipėda.lt
Home » Klaipėdoje prasidėjo „CityBee“ oranžinių dviračių sezonas
Verslas

Klaipėdoje prasidėjo „CityBee“ oranžinių dviračių sezonas

CityBee dviračiai
Nuotr.: CityBee

Penktadienį, birželio 8 dieną, „CityBee“ dviračių dalijimosi paslauga pradėjo jau antrąjį sezoną pajūryje. „Šis sezonas ypatingas – jį pradedame kardinaliai atnaujinę „CityBee“ dviračių dalinimosi paslaugą“, – komentavo „CityBee“ vadovas Lukas Yla.

Didžiausias dėmesys – patogumui

Anot L. Ylos, ruošiantis dviračių sezonui svarbiausia buvo pasirinkti kuo patogesnę automatinę dviračių užrakto technologiją. „Kad miestiečiai dviračius galėtų pasiimti ir palikti paprastai ir greitai, įdiegėme elektrinę spyną, kuri pasikrauna nuo saulės modulių. Jos pagalba dviratį bus galima pasiimti vieno mygtuko paspaudimu“, – komentavo „CityBee“ vadovas.

Taip pat nuo šių metų dviračiais galės naudotis ir pilnametystės nesulaukę ar vairuotojo pažymėjimo neturintys asmenys. „Norint naudotis oranžiniais dviračiais, tereikia į telefoną atsisiųsti „CityBee“ programėlę, kuri veikia išmaniuosiuose telefonuose su įdiegta „Android“ ar „iOS“ operacine sistema. Registruojantis dviračių paslaugai, užteks suvesti savo asmens duomenis ir susieti mokėjimo kortelę. Tai palengvins paslaugos naudojimąsi ir miestų svečiams iš užsienio“, – užtikrino L.Yla.

CityBee dviračiai
Nuotr.: CityBee

Dar viena pristatyta naujovė – tai lankstesnė kainodara. Norintieji naudotis „CityBee“ dviračiais galės įsigyti trijų dienų, mėnesio ar viso sezono abonementus arba naudotis paslauga neįsigijus abonemento. „Įsigijus abonementą, kiekvienos kelionės pirmosios 30 minučių bus nemokamos, o tokių kelionių kiekis – neribojamas. Dviračiu naudojantis ilgiau nei 30 minučių, kiekvienas papildomas pusvalandis kainuos 0,5 Eur. Nuo šio sezono, norintieji pasivažinėti dviračiu neprivalės pirkti abonemento, o tiesiog galės mokėti už kiekvieną naudojimosi pusvalandį, kuris kainuos 0,5 Eur“, komentavo L.Yla.

Planuoja dvigubai daugiau kelionių

Pasak Luko Ylos, per praėjusį sezoną su „CityBee“ dviračiais pajūryje buvo numinta beveik 100 tūkst. kilometrų.

„Tikime, kad šiemet aktyvių klaipėdiečių pagalba šiuos skaičius pavyks padvigubinti“, – kalbėjo L.Yla.

Klaipėdoje pristatyti 70 dviračių, kuriuos palikti ir paimti bus galima 27-iuose populiariausiuose miesto taškuose – Senamiestyje, prie PC „Akropolis“, prie perkėlų ir kitur. „Didėjant poreikiui, dviračių ir stotelių skaičių taip pat didinsime“, pasakojo L.Yla.

„CityBee“ oranžinių dviračių sezonas veiks tol, kol tam bus palankios oro sąlygos. Praėjusiais metais dviračių sezonas pasibaigė lapkričio 1 d. „Jeigu oro sąlygos šiemet neskriaus, planuojame panašios trukmės sezoną“, – komentavo L.Yla.

„CityBee“ – tai automobilių ir dviračių dalinimosi paslaugas teikianti įmonė, leidžianti transporto priemones išsinuomoti per mobiliąją programėlę. Ji savo veiklą vykdo Vilniuje, Kaune ir pajūrio miestuose.

Parengta pagal pranešimą spaudai

Panašūs pranešimai

Kraunasi....

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika