Pradžia Pramogos Teatras Į svečius atkeliauja „Karalius Gruodis“

Į svečius atkeliauja „Karalius Gruodis“

2 minutė(s) skaitymo
0
221

Džiovanis kasdien tuo pačiu keliu žingsniuoja į darbą, ten tvarko kalnus dokumentų, nuobodžiauja ir liūdi, jog taip ir neišsipildė jo svajonė valdyti lėktuvą. Bet netikėtai pasirodo Karalius Gruodis ir nuotykiai prasideda…

Tai pasakoja šokio ir muzikos spektaklis visai šeimai „Karalius Gruodis“, kuris gruodžio 15 d., penktadienį 12.00 ir 18.30 val. atkeliauja į Klaipėdos koncertų salę.

Vokiečių autoriaus Axelio Hacke‘s ir iliustratoriaus Michaelio Sowa‘os knyga „Mažasis karalius Gruodis“ kalba apie negebėjimą matyti fantazijų pasaulio ir ilgą kelią ieškant savo vaizduotės. Ši knyga ir įkvėpė šokio ir muzikos spektaklio kūrėjus savo projekte akcentuoti fantazijos ir vaizduotės svarbą bei pakviesti vaikus ir jų tėvelius kartu surasti mažuosius Karalius savyje.

Choreografės Agnijos Šeiko režisuotame spektalyje pagrindinius vadmenis atliks šokėjas Marius Pinigis ir aktorius Petras Lisauskas. Rimo Sakalausko vaizdo projekcijos Klaipėdos koncertų salės scenoje kurs nerealios fantazijos miestą, kurio gyventojus įkūnys Klaipėdos kamerinio orkestro atlikėjai. Spektaklyje skambės Peterio Michaelio Hamelio ir Michaelio Nymano kūrinių fragmentai. Personažų „pokalbiai“, istorijos, netikėti vaizdai lavins vaikų fantaziją, skatins interpretuoti ir kurti savas istorijas.

Parengta pagal pranešimą spaudai

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Aidas
Rodyti daugiau Teatras