Pradžia Pramogos Renginiai Vienos dienos festivalyje Klaipėdoje šėlo tūkstančiai, minioje – ir žinomi veidai

Vienos dienos festivalyje Klaipėdoje šėlo tūkstančiai, minioje – ir žinomi veidai

2 minutė(s) skaitymo
0
1,718

Šeštadienį klaipėdiečiai ir miesto svečiai leido linksmybių sūkuryje – šventė Tarptautinę aludarių dieną. Šia proga mieste vyko nemokamas vienos dienos festivalis „Aludarių diena 2017“, kurio lankytojai pasinėrė į pramogas: dalyvavo ekskursijose, skirtingose dirbtuvėse ir degustacijose, o vakare šėlo garsiausių šalies muzikos žvaigždžių koncerte.

Vienos dienos festivalis „Aludarių diena“ uostamiestyje, „Švyturio“ alaus darykloje, surengtas trečius metus iš eilės.

Pramogų – visa eilė

Pramogų festivalyje apstu: renginio metu visi norintys galėjo pasivaikščioti „Švyturio“ alaus daryklos labirintais, taip pat užsukti į mažąsias „Raudonų plytų“ alaus dirbtuves – čia vienas po kito buvo aiškinami beveik visi aludarių eksperimentai.

Be abejonės, siekiant auginti šalies alaus vartojimo kultūrą renginio dalyviai turėjo progą plėsti žinias apie skirtingų stilių alų, taip pat – jo paragauti dalyvaudami degustacijose.

O kad neliktų nė vieno alkano, skirtingus prie alaus derančius patiekalus festivalio metu siūlė daugybė gatvės maisto furgonų, taip pat restoranai „Jurgis ir Drakonas“, „Pankolis“, „Meat Lovers“, „Uoksas“ ir kiti. Drauge su „Švyturiu“ virtuvės profesionalai patarė, kaip teisingai derinti maistą ir alų.

Scenoje – garsiausi muzikantai

Vienos dienos festivalį Klaipėdoje vainikavo didžiulis muzikos žvaigždžių koncertas. Koncerte savo dainas atliko Vaidas Baumila ir Monika Pundziūtė-Monique, „Colours of Bubbles“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Ba., Jamma & W, „Parranda Polar“, „Diskonektai“ ir „Solo Ansamblis“.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Aidas
Rodyti daugiau Renginiai

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of