Pradžia Pramogos Renginiai Lapkričio renginiai Klaipėdoje (programa)

Lapkričio renginiai Klaipėdoje (programa)

32 minutė(s) skaitymo
0
364

Lapkričio 11 d. 16 val.
 Šv. Martyno eisena
Klaipėdos vokiečių bendrija kviečia vaikus, jų tėvelius, senelius ateiti į šventę uostamiestyje, atsinešti žibintų ir tapti šviečiančios eisenos dalyviais. Eisenos startas – Klaipėdos skulptūrų parkas. Eitynės vyks: Mažvydo alėja, Manto gatve, Tiltų gatve, Turgaus gatve. Pagrindinio renginio vieta, į kurią atvyks eisena: buvusi šv. Jono bažnyčios vieta.
KUR – nuo Klaipėdos skulptūrų parko iki buv. Šv. Jono bažnyčios vietos

Lapkričio 14 d. 18.30 val.
„Fantazijos, ir kur jas rasti“
Liucilė U. Vilimaitė (arfa)
Dalyvauja Monika Boreikaitė (obojus)
Arfos garsų poveikis žmogaus protui ir kūnui buvo žinomas jau senovės Egipte. Tačiau kaip šis ritualinis instrumentas suskamba moderniaisiais laikais? Kaip jis veikia mūsų vaizduotę?
KUR – Klaipėdos koncertų salė

Lapkričio 15 d. 18.30 val.
„Fortepijoninių duetų fiesta“
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas  Bačkus
Solistai: Rūta Rikterė, Zbignevas Ibelhauptas (fortepijoninis duetas), Vilija Poškutė, Tomas Daukantas (fortepijoninis duetas, Lietuva–Šveicarija, Sonata Zubovienė, Rokas Zubovas (fortepijoninis duetas)
KUR – Klaipėdos koncertų salė

Lapkričio 15 d., 10 val.
Šokio spektaklis „Apkabinsiu tave“ ir kūrybinės dirbtuvės
Apkabinimas – atviras ir nuoširdus priėmimo gestas, padedantis mažiesiems augti, pasitikėti savimi, drąsiai žengti pirmyn. Spektaklyje šokio kalba pasakojama istorija kaip vyresnėlis brolis moko jaunesnę sesutę žaisti rankutėmis, kurios labai mažos ir nejudrios. Padedant rūpestingiems tėveliams, sesutės rankos „užauga“, ji išmoksta daug įdomių dalykų – ploti, žaisti, piešti ir svarbiausia – apsikabinti. Šokėjų kuriami vaizdai, kostiumų spalvos, scenografija spektaklyje atitinka įvairių amžiaus vaikų piešimo gebėjimus bei pasaulėjautą, todėl lengvai atpažįstami ir suprantami mažiesiems.
KUR – Klaipėdos dramos teatro Mažoji salė

Lapkričio 15-19 d.
Mokslo ir meno festivalis „RESTART“
Klaipėdoje jau trečiąjį kartą vyks meno ir mokslo festivalis „RESTART“, kurio programoje – paskaitos, seminarai, kūrybinės dirbtuvės ir tarptautiniai projektai. Pagrindiniu festivalio akcentu taps menininkų grupės TURA YA MOYA (DK/DE/GL) media meno konteinerio projektas „ANERSAAQ – šiaurės dvasia“. 20 pėdų jūrinis konteineris, kuriame įrengta medijos laboratorija, jau apkeliavo Grenlandiją, Norvegiją, Islandiją ir kitas Šiaurės šalis. Iš Aarhuso miesto Danijoje, šių metų Europos kultūros sostinės, į Klaipėdą atplauksiantis konteineris įsikurs naujojoje automobilių aikštelėje prie Klaipėdos piliavietės. Iš čia ant piliavietės pylimo kas vakarą bus rodomos vaizdo projekcijos, kuriose suksis ir mažųjų Klaipėdos kūrėjų iš A. Brako vaikų dailės mokyklos darbai. Iš Klaipėdos konteineris savaitei vyks į Liepoją (Latvija). Išsamią festivalio programą rasite dokumento apačioje arba internete https://goo.gl/KHqjJ6
KUR – Klaipėdos miesto erdvės

Lapkričio 17 d. 17 val.
Paskaita apie sero Isaiah Berlino politinę filosofiją ir joje pasirodančią laisvės problematiką
Paskaitą skaitys Laurynas Peluritis – politinės filosofijos ir Lietuvos filosofijos istorijos tyrinėtojas, VU Istorijos fakulteto doktorantas.
KUR – Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos bibliotekos Gerlacho palėpėje

Lapkričio 18 d. 10–17 val.
Finalinis projekto „Muzika kviečia kiekvieną“ koncertas
Projektas II vaikų ir jaunimo festivalis „Muzika kviečia kiekvieną“ apjungs Vakarų regiono muzikos ir meno mokyklų, bendrojo lavinimo mokyklų, neformalaus ugdymo įstaigų, neįgaliųjų kultūros centrų bei vaikų globos namų auklėtinius. Jis bus skirtas Klaipėdos miesto ir vakarų regiono vaikų ir jaunimo muzikinio meistriškumo įgūdžių tobulinimui, bendradarbiaujant su pripažintais muzikos meno kūrėjais.

Lapkričio 18 d. 19 val.
Poetinė aktoriaus Algirdo Latėno kelionė po Lietuvą
Aktorius ir režisierius Algirdas Latėnas visus pasiilgusius nuoširdaus poetinio žodžio kviečia į kūrybos vakarą „Svietiškos giesmės Lietuvai. Antanas Strazdas. Paulius Širvys“. Naujai parengtoje poezijos programoje susilieja dviejų lyrikų kūryba – šmaikščios, aukštaičių tarme skaitomos Strazdelio eilės ir vieno talentingiausių pokario rašytojų P. Širvio eilėraščiai. Lietuvių literatūros klasikiniu palikimu tapusi šių dainių kūryba šiandien yra tarsi atsvara kasdienybę užliejusiai paviršutiniškai kultūrai.
KUR – Klaipėdos dramos teatras

Lapkričio 21 d., 12 val., 18.30 val.
Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką. Edukacinė programa šeimai
Smagią muzikinę pasaką apie katinėlį ir gaidelį seks Mindaugo Bačkaus vadovaujamo Klaipėdos kamerinio orkestro atlikėjai, ne tik grieždami savo instrumentais, bet ir persikūnydami į vaidmenis. Katinėlio, gaidelio ir lapės personažus vaidins smuikininkės Airida Žilinskienė, Jurgita Bačkuvienė ir Sandra Mamina, o pasakotojo vaidmenį atliks pats meno vadovas.
KUR – Klaipėdos koncertų salė

Lapkričio 23 d. 18.30 val.
OBOJŲ KVINTETAS LT
Lietuvos obojų kvintetas: Robertas Beinaris (meno vadovas, obojus), Tomas Bieliauskas(obojus), Eugenijus Paškevičius (meilės obojus), Petras Kuraitis (anglų ragas), Julius Klimavičius (fagotas)
Solistė: Simona Liamo (sopranas)
KUR – Klaipėdos koncertų salė

Lapkričio 24 d. 19 val.
„Tango de Buenos Aires“
akoma, jog ruduo – pats nuostabiausias laikas pajusti kerinčio tango aistrą. Visiems, ieškantiems šilumos, sielos atgaivos ir pozityvių emocijų „Arts Libera International“ dovanoja įspūdingą, sielas ir kūnus kaitinantį renginį „Tango de Buenos Aires“.  Autentiška ir nuoširdi muzika bei meilės ir aistros šokis į Lietuvą atvyksta tiesiai iš pačios tango tėvynės Argentinos. Pirmą kartą Lietuvos koncertinėse scenose kartu pasirodys charizmatiškieji tango meistrai – bandonijos virtuozas Ariel Ramirez, dainininkas Martin Pacione ir tarptautinių konkursų ir festivalių laureatai – šokėjai Brigita ir Carlos Rodriguez.
KUR – Klaipėdos kultūros fabrike

MOKSLO IR MENO FESTIVALIS „RESTART“ . PROGRAMA

Lapkričio 15-19  d. Klaipėdoje jau trečiąjį kartą vyks meno ir mokslo festivalis „RESTART“, kurio programoje – paskaitos, seminarai, kūrybinės dirbtuvės ir tarptautiniai projektai.

 TREČIADIENIS, lapkričio 15 d.
16.00–17.30 val. / LCC tarptautinis universitetas (Kretingos g. 36)
Paskaita „Kritiško ir kūrybingo mąstymo klišės ir kaip jų išvengti“ / lektorius J.D. Mininger, Prorektorius akademiniams reikalams, LCC tarptautinis universitetas
Kritiškas mąstymas yra vienas iš pagrindinių kritiško mokymosi rezultatų – tai suprato daugelis šiuolaikinių universitetų, to tikimasi iš šiuolaikinių darbuotojų, kurie vis labiau turi prisitaikyti prie naujų darbo modelių, technologijų ir aplinkos. Tačiau – kaip mes pastebime kritinį mąstymą, kai bendraujame su studentais? Kaip mes žinome, jog patys mąstome kritiškai? Ar kritinis mąstymas yra atpažįstamas ir išmatuojamas? Iš tiesų – kas yra kritinis mąstymas?! Ši paskaita yra apie kūrybinio ir kritinio mąstymo, viršijančio jam dažnai taikomas klišes ir stereotipus, skatinimą.
/ skirta visiems besidomintiems
/ kalba ENG

18.00 val. / Klaipėdos piliavietės mašinų stovėjimo aikštelė (Pilies g. 4)
FESTIVALIO ATIDARYMAS. Vaizdo projekcijų „ANERSAAQ – šiaurės dvasia“ pristatymas ant Klaipėdos piliavietės pylimų  / projekto iniciatoriai: TURA YA MOYA, DK /DE/GL)
20 pėdų jūrinis konteineris, kuriame įrengta medijos laboratorija, jau apkeliavo Grenlandiją, Norvegiją, Islandiją ir kitas Šiaurės šalis. Iš Aarhuso miesto Danijoje, šių metų Europos kultūros sostinės, į Klaipėdą atplauksiantis konteineris ant Klaipėdos piliavietės pylimo kas vakarą rodys vaizdo projekcijas, kuriose suksis ir mažųjų Klaipėdos kūrėjų iš A. Brako vaikų dailės mokyklos darbai. Daugiau apie projektą http://www.anersaaq.com/
Projekto iniciatorius – meno grupė TURA YA MOYA, kurios sukurtos media instaliacijos yra puikiai žinomos tarptautiniu mastu. Daugiau: http://www.turayamoya.de/  

Projekto dalyviai – šviesų ir garso menininkai: Karen Thastum (D/DK), Udo Erdenreich (D), Jeanette Land Schou (DK/SE), Silbat Christensen Kuitse (GL), Julia Pars (GL), Harald Bodøgaard (NO), Maria Gradin (SE/NO), Mia Lindenhann (GL/DK), Anders Sunna (SE).
Projekto partneriai ir rėmėjai: Norvegijos karališkoji ambasada Lietuvoje, Šiaurės ministrų taryba, Šiaurės ministrų tarybos biurai Lietuvoje ir Latvijoje, Danijos ambasada Lietuvoje, Danijos kultūros institutas.

/ seansų trukmė 30 min. Video projekcijos bus rodomos iki 22 val.
/ skirta visiems

 KETVIRTADIENIS, lapkričio 16 d.

10.00–14.00 val. / Lietuvos Jūrų muziejus
Kūrybinės dirbtuvės su Karen Thastum (DK) ir A. Brako dailės mokyklos moksleiviais
/ renginys uždaras

10.00–14.00 val. / Klaipėdos kultūros fabrikas (Bangų g. 5A)
Eksperimentinė mokslo laboratorija  / autoriai: Zinoo (Latvija)
Stebuklai mus supa kasdien, tik reikia sugebėti juos pamatyti ir atskleisti. Smalsumas skatina pažinti, o žinios paaiškina stebuklus. Laboratorijos metu susipažinsime su neįprastomis cheminių medžiagų savybėmis, eksperimentuosime ir stebėsime interaktyvų pasirodymą su vandeniu, dujomis ir ugnimi.
/ 4 seansai po 40 min. Seansų pradžia: 10.00 val. / 11.10 val. / 12.20 val. / 13.20 val.
/ skirta 7-11 m. moksleiviams /
/ vietų skaičius ribotas – 25 asmenys, todėl būtina išankstinė registracija goda@jurossvente.lt 
/ kalba LT

10.30 – 15.00 val. / Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (Didžioji Vandens g. 2)
Edukacinės ekskursijos po KKKC parodų rūmus su Maltos ordino pagalbos tarnybos kaniterapiniais šunimis
Edukacinių ekskursijų metu vaikai dalyvaus kūrybinėse origami dirbtuvėse (lektorė Rūta Petniūnaitė), aplankys instaliuojamas naujas parodas bei susipažins su kaniterapija – moksliniais tyrimais pagrįsta terapijos rūšimi, kurioje dalyvauja šuo (lektorės / kaniterapeutės Loreta Jurkuvienė ir Alva Survilienė su šunimis).
/ 3 ekskursijos po 45 min. Ekskursijų pradžia: 10.30 val. / 13.00 val. / 15.00 val.
/ skirta 1 – 7 klasių moksleiviams
/ vietų skaičius ribotas – 25 asmenys, todėl būtina išankstinė registracija el.p. inga@kkkc.lt Telefonas pasiteirauti 8 618 145 06.
/ kalba LT

13.00 val. / Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas / 115 aud. (Bijūnų g. 17)
Paskaita „Medžiagų tyrimai inovatyviems produktams kurti“ / Doc. dr.  Artūras Tadžijevas
/ skirta visiems
/ vietų skaičius ribotas – 30 asmenys, todėl būtina išankstinė registracija goda@jurossvente.lt
/ kalba LT

14.00 val. / Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas / 108 aud. (Bijūnų g. 17)
Paskaita „Pneumobilis“ / Doc. dr. Pranas Mažeika
/ skirta visiems
/ vietų skaičius ribotas – 10 asmenų, todėl būtina išankstinė registracija goda@jurossvente.lt 
/ kalba LT

17.00 – 19.00  val. / Klaipėdos universiteto miestelio aikštė (H. Manto g. 84)
Ekskursija „Su žibaline lempa po Klaipėdos senąsias kareivines“
Dalyvių laukia ekskursija po Senąsias kareivines, senųjų kareivinių fotografijų peržiūra po atviru dangumi,  tarpukario muzikos griausmas, kareiviškos košės dalybos ir arbatėlė iš KU Botanikos sodo vaismedžių.
/ skirta visiems
/ kalba LT

17.00 – 22.00 val. / Klaipėdos piliavietės mašinų stovėjimo aikštelė (Pilies g. 4)
Vaizdo projekcijų „ANERSAAQ – šiaurės dvasia“ pristatymas ant Klaipėdos piliavietės pylimų  / projekto iniciatoriai: TURA YA MOYA, DK /DE/GL)
20 pėdų jūrinis konteineris, kuriame įrengta medijos laboratorija, jau apkeliavo Grenlandiją, Norvegiją, Islandiją ir kitas Šiaurės šalis. Iš Aarhuso miesto Danijoje, šių metų Europos kultūros sostinės, į Klaipėdą atplauksiantis konteineris ant Klaipėdos piliavietės pylimo kas vakarą rodys vaizdo projekcijas, kuriose suksis ir mažųjų Klaipėdos kūrėjų iš A. Brako vaikų dailės mokyklos darbai. Daugiau apie projektą http://www.anersaaq.com/
/ seansų trukmė 30 min.
/ skirta visiems

 PENKTADIENIS, lapkričio 17 d.

09.00 – 16.30 / Klaipėdos piliavietės Rytinės kurtinos salė (Pilies g. 4)
Tarptautinė konferencija „Creativity for Life“ (forumo „Common Sea – Common Culture“ dalis)
Konferencijos tikslas – aptarti kūrybiškumo svarbą ir jo įtaką bendruomenės nariui ir visai bendruomenei. Konferencijos metu bus pristatytos skirtingų Europos ir ypač Skandinavijos šalių nacionalinės programos, skirtos kultūriniam ar kūrybiniam ugdymui, bendradarbiavimui su mokyklomis ir bendruomenėmis, aptartos jos narių įsitraukimo į naujų erdvių kūrimą galimybės, pasidalinta žiniomis ir gerąja kolegų patirtimi apie pasiektus esminius pokyčius šioje srityje.

Konferencijos metu aktualiais kūrybiškumo ugdymo politikos ir vadybos klausimais, tarptautine ir vietine patirtimi dalinsis nacionalinių ir regioninių programų atstovai, įviairių projektų rengėjai: June Mariann Breivik  (Norvegija), Aija Tūna (Latvija), Stine Keiding ir Cecilia de Jong (Danija), Sandra Zaidova ir Milda Laužikaitė (Lietuva), Eugenijus Kaminskis (Lietuva), prof. Rob Kesler (Didžioji Britanija), Karen Thastum (Danija) ir kt.

/ skirta nepriklausomiems kultūros operatoriams, kultūros politikams ir praktikams, švietimo sektoriaus atstovams, regioninės ir vietos savivaldos atstovams, kūrybinių industrijų kūrėjams ir menininkams, plačiajai visuomenei
/ dalyvavimas konferencijoje nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija iki lapkričio 13 d. elektroniniu paštu ruta@kulturosuostas.lt 
/ kalba LT ir ENG (su sinchroniniu vertimu)

10.00 – 14.00 val. / Klaipėdos kultūros fabrikas (Bangų g. 5A)
Eksperimentinė mokslo laboratorija  / autoriai: Zinoo (Latvija)
Stebuklai mus supa kasdien, tik reikia sugebėti juos pamatyti ir atskleisti. Smalsumas skatina pažinti, o žinios paaiškina stebuklus. Laboratorijos metu susipažinsime su neįprastomis cheminių medžiagų savybėmis, eksperimentuosime ir stebėsime interaktyvų pasirodymą su vandeniu, dujomis ir ugnimi.
/ 4 seansai po 40 min. Seansų pradžia: 10.00 val. / 11.10 val. / 12.20 val. / 13.20 val.
/ skirta 7-11 m. moksleiviams /
/ vietų skaičius ribotas – 25 asmenys, todėl būtina išankstinė registracija goda@jurossvente.lt 
/ kalba LT

17.00 – 22.00 val. / Klaipėdos piliavietės mašinų stovėjimo aikštelė (Pilies g. 4)
Vaizdo projekcijų „ANERSAAQ – šiaurės dvasia“ pristatymas ant Klaipėdos piliavietės pylimų  / projekto iniciatoriai: TURA YA MOYA, DK /DE/GL)
20 pėdų jūrinis konteineris, kuriame įrengta medijos laboratorija, jau apkeliavo Grenlandiją, Norvegiją, Islandiją ir kitas Šiaurės šalis. Iš Aarhuso miesto Danijoje, šių metų Europos kultūros sostinės, į Klaipėdą atplauksiantis konteineris ant Klaipėdos piliavietės pylimo kas vakarą rodys vaizdo projekcijas, kuriose suksis ir mažųjų Klaipėdos kūrėjų iš A. Brako vaikų dailės mokyklos darbai. Daugiau apie projektą http://www.anersaaq.com/
/ seansų trukmė 30 min.
/ skirta visiems

18.00 val. / Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka (H. Manto g. 25)
Parodos „ANERSAAQ – šiaurės dvasia“ atidarymas
Parodoje pristatoma dvejus metus Šiaurės šalyse trukusio projekto „ANERSAAQ – šiaurės dvasia“ dokumentacija ir profesionalių menininkų bei vaikų kūrybiniai rezultatai.
Parodoje eksponuojami autoriai: Karen Thastum (D/DK), Udo Erdenreich (D), Jeanette Land Schou (DK/SE), Silbat Christensen Kuitse (GL), Julia Pars (GL), Harald Bodøgaard (NO), Maria Gradin (SE/NO), Mia Lindenhann (GL/DK), Anders Sunna (SE), kt.
Projekto partneriai ir rėmėjai: Norvegijos karališkoji ambasada Lietuvoje, Šiaurės ministrų taryba, Šiaurės ministrų tarybos biurai Lietuvoje ir Latvijoje, Danijos ambasada Lietuvoje, Danijos kultūros institutas.
/ skirta visiems 

ŠEŠTADIENIS, lapkričio 18 d.

11.00 – 12.00 val. & 13.00 – 14.00 val. /
Kūrybinės dirbtuvės šeimai „Sveikata ir maistas“ / autoriai: Zinoo (Latvija)
Kūrybinių dirbtuvių tikslas – sveiko gyvenimo būdo ir tinkamo maitinimosi supratimo skatinimas. Kartu su lektoriais spręsime užduotis ir atliksime eksperimentus, kurie padės suprasti mūsų kūne vykstančius procesus ir sužinoti, kaip išlikti sveikiems!
/ 2 seansai po 60 min. Seansų pradžia: 11.00 val. ir 13.00 val.
/ skirta šeimoms (7-9 m. amžiaus vaikai)
/ vietų skaičius ribotas – 25 asmenys, todėl būtina išankstinė registracija goda@jurossvente.lt 
/ kalba LT

15.00 – 17.00 val. / Klaipėdos piliavietės mašinų stovėjimo aikštelė (Pilies g. 4)
Projekto „Muzė veža“ kūrybinės dirbtuvės autobusuose
„Muzė veža“ tai – spalvotas, interaktyvus ir įtraukiantis, analogų Lietuvoje neturintis atviro muziejaus edukacinis projektas, kuris jungia keturis Klaipėdos muziejus: Lietuvos jūrų, Mažosios Lietuvos, Laikrodžių ir Prano Domšaičio galeriją. Kūrybinių dirbtuvių metu pakviesime tėvelius ir vaikus aplankyti 4 autobusus ir susipažinti su mūsų krašto, laiko skaičiavimo, ekspresionistinės dailės ar jūrų pasaulio įdomybėmis.
/ skirta šeimoms (7-11 m. amžiaus vaikai)
/ kalba LT

16.30 – 18.00 val. / Klaipėdos kultūros fabrikas (Bangų g. 5A)
Filmo „Vedlys“ peržiūra / pristato Karališkoji Norvegijos ambasada Lietuvoje
Filmas “Vedlys” yra paremtas 12 amžiaus legenda. Tai pilnas veiksmo ir dramos pasakojimas apie berniuką, kuris, po to, kai savo akimis matė, kaip  “tsjude” plėšikai (visiems baimę kėlusi gentis, gyvenusi dabartinėje Šiaurės Rusijos teritorijoje)  nužudė jo tėvus ir mažąją sesutę, pats buvo paimtas į nelaisvę ir priverstas būti plėšikų vedliu. Nepaisant visų sunkumų, berniukas sugebėjo apgauti pagrobėjus ir nuvesti juos į mirtį.
Šis filmas yra pirmasis meninis filmas samių kalba. Pirmąją filmavimo dieną Šiaurės Norvegijos Finmarko apskrityje buvo 47 laipsniai šalčio.
/ skirta visiems besidomintiems Šiaurės šalių kinu
/ samių kalba su angliškais titrais
/ Trukmė – 88 min.

17.00 – 22.00 val. / Klaipėdos piliavietės mašinų stovėjimo aikštelė (Pilies g. 4)
Vaizdo projekcijų „ANERSAAQ – šiaurės dvasia“ pristatymas ant Klaipėdos piliavietės pylimų  / projekto iniciatoriai: TURA YA MOYA, DK /DE/GL)
20 pėdų jūrinis konteineris, kuriame įrengta medijos laboratorija, jau apkeliavo Grenlandiją, Norvegiją, Islandiją ir kitas Šiaurės šalis. Iš Aarhuso miesto Danijoje, šių metų Europos kultūros sostinės, į Klaipėdą atplauksiantis konteineris ant Klaipėdos piliavietės pylimo kas vakarą rodys vaizdo projekcijas, kuriose suksis ir mažųjų Klaipėdos kūrėjų iš A. Brako vaikų dailės mokyklos darbai. Daugiau apie projektą http://www.anersaaq.com/
/ seansų trukmė 30 min.
/ skirta visiems

SEKMADIENIS, lapkričio 19 d.

17.00 – 20.00 val. / Klaipėdos piliavietės mašinų stovėjimo aikštelė (Pilies g. 4)
Vaizdo projekcijų „ANERSAAQ – šiaurės dvasia“ pristatymas ant Klaipėdos piliavietės pylimų  / projekto iniciatoriai: TURA YA MOYA, DK /DE/GL)
20 pėdų jūrinis konteineris, kuriame įrengta medijos laboratorija, jau apkeliavo Grenlandiją, Norvegiją, Islandiją ir kitas Šiaurės šalis. Iš Aarhuso miesto Danijoje, šių metų Europos kultūros sostinės, į Klaipėdą atplauksiantis konteineris ant Klaipėdos piliavietės pylimo kas vakarą rodys vaizdo projekcijas, kuriose suksis ir mažųjų Klaipėdos kūrėjų iš A. Brako vaikų dailės mokyklos darbai. Daugiau apie projektą http://www.anersaaq.com/ 
/ seansų trukmė 30 min.
/ skirta visiems

PIRMADIENIS, lapkričio 20 d.

13.00 – 17.00 val. / VDA Klaipėdos fakultetas (Daržų g. 18)
Paskaita ir kūrybinis seminaras „Ludodidactics“ / lektoriai: Eva Den Heijer ir Thijs Spook (Belgija)
/ skirta visiems besidomintiems kūrybiškumo prigimtimi ir jo ugdymu
/ kalba ENG

ANTRADIENIS – TREČIADIENIS, lapkričio 21-22 d.

10.00 – 14.00 val. / VDA Klaipėdos fakultetas (Daržų g. 18)
Kūrybinis seminaras „Ludodidactics“ / lektoriai: Eva Den Heijer ir Thijs Spook (Belgija)
/ skirta visiems besidomintiems kūrybiškumo prigimtimi ir jo ugdymu
/ kalba ENG

kulturosuostas.lt informacija

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Aidas
Rodyti daugiau Renginiai