Pradžia Pramogos Renginiai Akcija „Visa Lietuva šoka“ jau ir Klaipėdoje

Akcija „Visa Lietuva šoka“ jau ir Klaipėdoje

1 minutė(s) skaitymo
0
374

Rugsėjo 15 d. 18.00 val. jau trečią kartą Lietuvoje vyks smagi ir nuotaikinga akcija „Visa Lietuva šoka“. Klaipėdiečius, regiono gyventojus kviečiame susiburti draugėn Klaipėdos senamiestyje, Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus kiemelyje (Didžioji Vandens g. 2).
Šaunios ir pašėlusios akcijos „Visa Lietuva šoka“ organizatoriai kviečia išmokti lietuviškų šokių, pasikrautismagių emocijų, pagerinti savijautą, ir maloniai pabendrauti. Abejojate, ar nemokate šokti? Ne bėda! Folkloro ansamblių nariai pasiruošę Jus išmokyti – jie paaiškins, parodys ir įtrauks į smagų šokio sūkurį! Tradiciniai šokiai nereikalauja ypatingų sugebėjimų, tad juos šokti gali tikrai visi. Akcijos „Visa Lietuva šoka“ sumanytojai įsitikinę, kad smagūs mūsų liaudies šokiai – visiems skirta ir ypač reikalinga pramoga. O kuo daugiau šokėjų – tuo nuotaikingiau!
Akcijos metu kviesime susipažinti ir su moterų rankdarbiais: pirštinių mezgimu, riešinių mezgimu, delmonų siuvimu ir siuvinėjimu, marškinių siuvinėjimu, vilnos verpimu, šimtaraščių ir beraščių juostų audimu, kutų rišimu ir kt.

Visi kviečiami penktadienio vakarą turiningai praleisti Klaipėdos senamiestyje.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Aidas
Rodyti daugiau Renginiai