MadeinKlaipėda.lt
Palanga

Palangoje besisvečiuojantis Gräfendorfo orkestras surengs du koncertus

Rugpjūčio 10 d. „Palangos orkestrą“ ir visus „Dūdų vasaros” klausytojus aplankys svečiai iš Vokietijoje – Gräfendorfo orkestras.
Iš Bavarijos žemės į mūsų kurortą atvykstančiame Gräfendorfo orkestre groja 30 muzikantų, nuo 2017-ųjų jiems vadovauja 24-erių dirigentė Laura Breuter-Widera, studijuojanti Štutgarto aukštojoje muzikos mokykloje.

Orkestro repertuaras – platus: nuo klasikos, muzikos iš kino filmų iki populiarių pop ir rock muzikos kūrinių, taip pat Bohemijos muzikos bei modernių kompozicijų.

„Palangos orkestrą“ ir Gräfendorfo muzikos draugiją, kuri ir rūpinasi orkestro veikla, sieja ilgametė draugystė.

Ši draugija įkurta 1969 metais ir vienija 174 narius, iš jų – 64 aktyviai muzikuojantys: 39 groja pagrindiniame orkestre, 22 jaunimo orkestre, o 3 mokosi muzikos.

Rugpjūčio 10 d., penktadienį, 18.30 val. „Dūdų vasaros” koncerte Birutės parko rotondoje, švęsdami bičiulystę, pasirodys abu orkestrai.

Dar vieną koncertą svečiai iš Bavarijos surengs rugpjūčio 12 d., sekmadienį, 13 val. Palangos Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.

Parengta pagal Palangos miesto savivaldybės informaciją

Leave a Reply

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Notify of

Panašūs pranešimai

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika