MadeinKlaipėda.lt
Neringa

Neringoje įsigalios nauji eismo pakeitimai

Praėjusį penktadienį, rugpjūčio 3 d., vyko Neringos savivaldybės nuolatinės saugaus eismo komisijos posėdis, kuriame buvo nagrinėjami specialistų, kurorto gyventojų bei svečių pateikti pasiūlymai dėl eismo organizavimo gerinimo.

Atsižvelgiant į pasiūlymą, priimtas sprendimas vienpusį eismą nustatyti Nidoje esančiame pravažiavime nuo Pamario g. 29 (kavinės „Kuršis“ kampas) iki parduotuvės „Maxima“ vidinio kiemo. Toks sprendimas priimtas įvertinus kylantį pavojų pėstiesiems, ypač vaikams, kurie staiga išbėga iš kavinės teritorijos į perėją, kur matomumas yra labai blogas.

Pervalkoje numatyta įrengti greičio ribojimo kalnelius ties naujai įrengta vaikų žaidimo aikštele. Taip pat įrengti naują perėją centrinėje gyvenvietės sankryžoje, autobusų stotelės link.

Juodkrantėje siūlyta atnaujinti įvažiavimą į Žaliąjį kelią, Avino kalno papėdėje įrengiant papildomas eismo saugumo priemones tiek automobilių vairuotojams, tiek dviratininkams. Šiuo klausimu nutarta kreiptis į VĮ „Valstybiniai keliai“ dėl informacinės rodyklės, nukreipiančios į Juodkrantės pajūrį, įrengimo. Juodkrantės gyvenvietės Ievos kalno gatvėje bus panaikinti esami kelio ženklai 303 „motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas“. Pastarieji sprendimai priimti atsižvelgiant į juodkrantiškių siūlymą, pateiktą birželį vykusio susitikimo su gyventojais metu.

Parengta pagal Neringos miesto savivaldybės informaciją

Leave a Reply

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Notify of

Panašūs pranešimai

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika