MadeinKlaipėda.lt
Turizmas

„Wizz Air“ aviakompanija 14 veiklos metų proga skelbia nuolaidas visiems skrydžiams

Wizz Air

„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje bei viena iš sparčiausiai augančių aviakompanijų Europoje, šiandien mini 14 veiklos metų sukaktį ir skelbia 2 dienų bilietų išpardavimą. Aviakompanija siūlo keleiviams rezervuoti skrydžius net 141 kryptimi visame aviakompanijos tinkle su 30 proc.* nuolaida. Proginė nuolaida galioja atlikus rezervaciją iki gegužės 19 d. vidurnakčio.

„Džiaugiamės galėdami švęsti 14-ą aviakompanijos gimtadienį kartu su savo keleiviais ir pasiūlyti dviejų dienų specialias skrydžių kainas. Per visus šiuos metus atsidavusi „Wizz Air“ komanda suteikė galimybę keliauti žemų kainų bendrovės tinkle beveik 150 mln. keleivių, – sako „Wizz Air“ vadovas Jozsef‘as Varadi. – Šiandien mūsų aviakompanija kartu su naujausiomis kryptimis: Viena, Atėnais ir Charkovu, jungia net 141-ą kryptį 44-iose šalyse ir su nekantrumu laukia kito svarbaus įvykio – 100-ojo bendrovės orlaivio.“

Oro linijų kompanija, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais, Europoje veiklos našumą padidino 24 proc. ir per pastaruosius 12 mėn. aptarnavo daugiau kaip 30 mln. keleivių. Taip pat „Wizz Air“, kovo pradžioje pradėjusi didžiausią savo veiklos istorijoje plėtrą, vos per 17 savaičių tinklą išplės iki daugiau nei 700 savaitinių skrydžių, 70 naujų maršrutų ir Europos bazes papildys 21 orlaiviu.

Per 2018 m. aviakompanijos tinkle atidarytos trys naujos kelionės kryptys – Atėnai, Charkovas ir Viena bei nuo gegužės 3 d. atverta „Wizz Air UK“ būstinė Londono Lutono oro uoste pradėjo pirmąjį savo skrydį – į Bukareštą.

Oro linijų bendrovė taip pat toliau prisideda ir prie tarptautinių bėgimo renginių: vyksta „Wizz Air“ pusmaratonis Slovakijoje, Košicėje, ir „Wizz Air“ pusmaratonis Vengrijoje, Budapešte, kur aviakompanija rėmimą pratęsė dar penkeriems metams. Taip pat šiemet antrą kartą organizavo tarptautinį iššūkį studentams „Wizz Youth Challenge“.

Šiuo metu „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 96 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai, kurie keleivius skraidina ne tik Europoje, bet ir už jos ribų – nuo Trumso Šiaurėje iki Dubajaus Pietuose. Per pastaruosius metus bendrovė įdarbino beveik 800 naujų darbuotojų, taip savo komandą išplėsdama iki 4000 aviacijos profesionalų, tarp kurių 45 skirtingų tautybių darbuotojai.

Nuo pat pirmo „Wizz Air“ skrydžio iš Vilniaus 2011 m. aviakompanija tapo Vilniaus oro uosto lydere. Kartu su Kauno ir Palangos oro uostais per šiuos metus bendrovė pasiūlys 1,8 mln. sėdimų vietų Lietuvos maršrutais, t. y. 20 proc. daugiau nei praėjusiais metais. Šiuo metu „Wizz Air“ iš trijų Lietuvos oro uostų siūlo 32 maršrutus į 17 šalių.

* Nuolaida suteikiama bilietams, įskaitant privalomus ir neprivalomus mokesčius, bei vienam mažam bagažui orlaivio salone. Nuolaida taikoma tik naujiems bilietams ir pradeda galioti nuo gegužės 18 d. 00:00 val. iki gegužės 19 d. 23:59 val. Kelionės bilietus galima įsigyti tik wizzair.com svetainėje ir aviakompanijos mobiliojoje aplikacijoje.

Parengta pagal pranešimą spaudai

Kraunasi....

Panašūs pranešimai

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika