Pradžia Naujienos Transportas Dėl ekstremalios padėties nevažiavo autobusai, tvino kiemai

Dėl ekstremalios padėties nevažiavo autobusai, tvino kiemai

2 minutė(s) skaitymo
0
1,035

Policijos pareigūnai nuo pat ryto sulaukė pranešimų apie neišvažiuojamus kiemus ir gatves. AB „Klaipėdos vanduo“ atstovų tikinimu, mieste esantys vandens kolektoriai dėl per didelio kritulių kiekio nepajėgia surinkti perteklinio vandens. Trys mieste dislokuoti ugniagesių padaliniai yra pasirengę bet kada reaguoti. Gyventojų laikinai prašoma atsisakyti nereikalingų kelionių lengvaisiais automobiliais bei rinktis visuomeninį transportą. Jei vis dėlto tenka keliauti savo automobiliu, turėkite mašinoje neperšlampančius batus bei rūbus, jei sugedus automobiliui tektų išlipti. Labiausiai situacija komplikuota Šilutės plente ir Taikos prospekte.

12:00 – Visos tarnybos, taip pat namus prižiūrinčios bendrovės yra įpareigotos rinkti informaciją apie susidariusią situaciją ir ją pateikti uostamiesčio Savivaldybės administracijos direktoriui. 12 valandą įvyko antras Ekstremalių situacijų komisijos posėdis. Iš karto po posėdžio klaipėdiečiai bus informuoti pakartotinai.

10:00 – 2A nebeužsuka į Debreceno gatvę. 15A važiuoja ne per Dubysos, o per Kauno gatvę. Debreceno gatvės gyventojų kiemuose telkšo ežeras, kiemuose taip pat užtvindyti automobiliai.

09:30 – Autobusai, važiuojantys Statybininkų prospektu (2,4,10), dėl ekstremalios situacijos nukreipti aplinkinėmis gatvėmis.

Klaipėdos miesto savivaldybės informacija

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Aidas
Rodyti daugiau Transportas