Pradžia Naujienos Sportas Paskutinė galimybė sudalyvauti nemokamuose Šiaurietiško ėjimo mokymuose

Paskutinė galimybė sudalyvauti nemokamuose Šiaurietiško ėjimo mokymuose

1 minutė(s) skaitymo
0
377

Šiaurietiškas ėjimas ne tik efektyvus judėjimas, bet ir nauda. Dėl savo paprastumo ir natūralumo (pagrįstas elementaraus ėjimo judesiais) šiaurietiškas ėjimas patrauklus visiems. Jį sėkmingai savo treniruotėms gali taikyti ir siekiantys rekordų sportininkai, ir fitneso (fizinės būklės gerinimo) bei sveikatingumo grupės. Kaip aktyvaus laisvalaikio formą jį mėgsta pagyvenę žmonės, jaunimas ir vaikai.

Šiaurietišku ėjimu galima užsiimti visur ir visada – miesto gatvėje, parke, miške, paupyje ar prie jūros. Šis užsiėmimas nereikalauja didelių išteklių. Šiaurietiško ėjimo treniruotės ir tinkama mityba puikiausiai gali padėti spręsti antsvorio problemas.

Klaipėdos visuomenės sveikatos biuras organizuoja šį mėnesį paskutinius nemokamus Šiaurietiško ėjimo mokymus. Mokymai prasidės 17.15 val automobilių stovėjimo aikštelėje, šalia Prano Mašioto progimnazijos stadiono (Varpų g. 3). Būtina išankstinė registracija – tel. (8 46) 310751, mob. 8 615 12609, el. p. nijole@sveikatosbiuras.lt arba alina@sveikatosbiuras.lt

Užkurkite optimizmą ir gerą nuotaiką su Šiaurietišku ėjimu!

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Aidas
Rodyti daugiau Sportas