MadeinKlaipėda.lt
Home » Klaipėdos „Neptūnas“ Čempionų lygoje šventė pirmąją pergalę
Sportas

Klaipėdos „Neptūnas“ Čempionų lygoje šventė pirmąją pergalę

Vyrų krepšinio klubų Čempionų lygos antrojo turo rungtynėse D grupėje trečiadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda namuose 78:63 (22:12, 16:21, 17:7, 23:23), nugalėjo Stambulo „Besiktas Sompo Japan“ (Turkija) ekipą ir iškovojo pirmąją pergalę.

„Neptūnas“ pirmąjį kėlinį laimėjo 10 taškų skirtumu (22:12), o įpusėjus susitikimui turėjo 5 taškų pranašumą (38:33). Po sėkmingo trečiojo ketvirčio šeimininkai įgijo 15 taškų persvarą (55:40). Ketvirtojo kėlinio viduryje Klaipėdos ekipa padidino pranašumą iki 20 taškų (63:43). Per likusį mačo laiką varžovams pavyko sumažinti atsilikimą, bet pergale džiaugėsi Lietuvos uostamiesčio komanda.

„Neptūnui“ 21 tašką pelnė Kyle’as Weaveris, 14 – Osvaldas Olisevičius, 13 – Jerai’us Grantas (9 atk. kam.).

Pirmąją nesėkmę patyrusioje Stambulo komandoje 18 taškų surinko Ivanas Buva, 14 – Erkas Veyseloglu, 11 – Philas Pressey’us.

Kitas rungtynes Klaipėdos ekipa žais spalio 24 dieną svečiuose su Ostendės „Filou“ (Belgija) klubu.