MadeinKlaipėda.lt
Miestas

Klaipėdiečiai kviečiami siūlyti požeminių atliekų aikštelių vietas

UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras 2018-01-10 pasirašė sutartį dėl pusiau požeminių ir požeminių komunalinių atliekų surinkimo konteinerių aikštelių projektavimo ir įrengimo Klaipėdos mieste. Šiuo metu yra projektuojamos 268 pusiau požeminių atliekų konteinerių aikštelės Klaipėdos mieste. Jų vietos parodytos Klaipėdos miesto žemėlapyje. Klaipėdos miesto savivaldybė pristato ir lentelę su adresais, konteinerių tipu ir skaičiumi, kuriuos parinko miesto Aplinkos kokybės skyrius. Šių aikštelių vietos gali kisti tik projektuotojui nustačius, kad neįmanoma įrengti konteinerių numatytoj vietoj. Šią informaciją galite rasti čia.

„Taip pat yra galimybė (iš sutaupytų projekto lėšų) prie numatytų aikštelių pridėti papildomai mišrių ar žaliųjų atliekų konteinerį arba įrengti naują aikštelę. Todėl prašome jūsų peržiūrėti savo gyvenamųjų rajonų konteinerių išdėstymo vietas ir siūlyti kaip galėtume pagerinti situaciją iki gegužės 23 d. el. paštu: tatjana.koroliova@klaipeda.lt ir rasa.jievaitiene@klaipeda.lt”, – rašoma Klaipėdos miesto savivaldybės pranešime.

Parengta pagal Klaipėdos miesto savivaldybės informaciją

Kraunasi....

Panašūs pranešimai

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika